Szybki kontakt:
Telefon: +48 785 887 997

Telefon: +48 798 589 504

e-mail: firma@tysom.pl

Systemy Sygnalizacji Pożaru i Oddymianie

Jako firma Tysom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu instalacji systemów sygnalizacji pożaru, oddymiania oraz systemów nagłośnieniowo ostrzegawczych. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania do potrzeb klienta. 

Nasza firma zajmuje się serwisami, konserwacjami i instalacjami systemów pożarowych wg. projektów, a także sami wykonujemy projekty i realizujemy je kompleksowo. Posiadamy niezbędne certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje do projektowania jakim jest certyfikat CNBOP-PIB.

Specjalizujemy się w zabezpieczaniu zarówno obiektów biurowych jak i handlowo-usługowych.

Ponadto posiadamy certyfikaty ze szkoleń znanych firmy produkujących i dystrybuujących systemy alarmowania pożarowego jakimi są:

Polon-alfa

Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

Esser Security Systems GmbH

Systemy jakie znamy i potrafimy serwisować, obsługiwać i rozbudowywać to: Siemens Cerberus, Bosch, Detectomat, Polon-alfa, Schrack, Esser.

Oprócz podstawowych instalacji pożarowych projektujemy systemy sygnalizacji pożaru (SAP,SSP), Oddymianie firmy D+H.

Stale współpracujemy z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych.

W ramach współpracy proponujemy doradztwo w wyborze systemu, instalację oprzewodowania pod system sygnalizacji pożaru, montaż urządzeń, programowanie systemów, uruchomienie, odbiory, szkolenie z obsługi.

Wykonujemy pomiary szczelności źródeł izotopowych oraz neutralizację czujek izotopowych.

 

Do naszych instalacji wykorzystujemy między innymi urządzenia takich producentów jak:

POLON-ALFA

DETECTOMAT

D+H 

ESSER

BOSCH

 

 pozarpolon1 ppozpolon2 

 kableppoz ppozoddymianie

 

Dzwiękowy System Ostrzegawczy

Realizujemy projekty o różnym stopniu zaawansowania od prostych systemów nagłośnieniowych po rozległe nagłośnienia obiektów użyteczności publiczej, hal, magazynów, marketów. Zapewniamy dostawy sprzętu, jego instalację, konfigurację oraz integrację urządzeń z istniejącą infrastrukturą.

Jeżeli masz ochotę nagłośnić poszczególne pomieszczenia w swoim domu regulując stacje radiowe w każdym z nich niezwlekaj, dwoń, doradzimy.

Proponujemy znane marki jak Apart, Bosch, zajmujące się systemami nagłosnieniowymi od lat.

 

14.04.2013 - 5