Szybki kontakt:
Telefon: +48 785 887 997

Telefon: +48 798 589 504

e-mail: firma@tysom.pl

Firma TYSOM S.C. wykonuje kompleksowe instalacje fotowoltaiczne – od etapu konsultacji i planowania, przez realizację, czyli montaż modułów fotowoltaicznych oraz falownika aż po odbiór instalacji, wykonywany przez naszych wykwalifikowanych instalatorów, posiadających wymagane uprawnienia elektryczne oraz certyfikaty ukończonego kursu montażu paneli fotowotaicznych.

 fotowotaika

Montując panele fotowoltaiczne zaprzęgamy własny dach do produkcji darmowej energii elektrycznej. Możemy ją wykorzystywać do pokrycia zapotrzebowania na energię przez domowe urządzenia elektryczne, jak i do ogrzewania np. pompą ciepła. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które powoduje maksymalne obniżenie kosztów za prąd. Przy takim obniżeniu kosztów łatwo przeliczyć stopę zwrotu inwestycji.

A kiedy zwróci się twoja instalacja? Na te pytania i wiele innych odpowie nasz ekspert ds. fotowotaiki lub właściciel firmy (numer znajdziecie w dziale Kontakt).

Dodatkowo, jeżeli jesteście zdecydowani na fotowotaike możecie skorzystać z wiedzy i pomocy naszego eksperta w dziedzinie dotacji w programie "Czyste powietrze" kontakt do eksperta znajduje się tutaj.

Program "Czyste powietrze" to:

Dofinansowanie do wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. TO dofinasowanie do nowo budowanej instalacji fotowotaicznej.

Program "Czyste powietrze" skierowany jest dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania.

Certyfikaty i kursy: 

 certyfikat atum fotowotaika  certyfikat easy solar  certyfikat viesmman fotowotaika

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się dlaczego warto zainwestować w fotowotaikę. Kontakt.

Trochę wiedzy:

Fotowotaika - jak działa i czemu się opłaca? Zasada działania fotowotaiki wygląda następująco: fanele fotowoltaiczne produkują prąd stały, inwerter przekształca go na taki jak płynie w gniazdku. Taki prąd oddajesz do sieci, a zarazem z niego do 30% wykorzystujesz od razu, taki wyeksportowany prąd (do 80%) odzyskasz z powrotem. Współpraca z elektrownią i ich siecią elektryczną nadaje nam statut prosumenta a nasza instalacja paneli posiada określenie instalacji On-grid.

Fotowoltaika w nocy nie produkuje energii, a zimą działa słabiej. Ale nie martw się, bo w Polsce jako Prosument oddajesz nadmiar wygenerowanej energii do sieci, a z niej możesz potem odebrać w 80% w ciągu całego roku rozliczeniowego. Reasumując w lato generujesz maksymalne przyrosty oddawanej energii do sieci, a w zimę ją odbiersz nic na tym nie tracąc. Tak to działa!

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?

Fotowoltaika nigdy nie była tania. W roku 2021 za każdy 1kWp instalacji dobrej klasy zapłacimy od 4 do 6 tysięcy PLN. Ile kWp potrzebujesz? Za każde 50 PLN wydane miesięcznie na prąd policz 1kWp. Nie musisz płacić gotówką, bo istnieją łatwiejsze i bardziej przyjazne sposoby finansowania. Skontaktuj się w celu uzyskania dotacji z naszym ekspertem.

solar fotowotaika